فهرست بستن

چگونه از کانسیلر برای لیفت صورت استفاده کنیم؟ • دیجی‌کالا مگ

[ad_1]

کانسیلر برای لیفت صورت تقریباً همان کاری را انجام می‌دهد که از جراحی لیفت صورت انتظار دارید. به همین دلیل کانسیلر یکی از محبوب‌ترین محصولات آرایشی است. زیرا راهی برای زیباتر کردن صورت شما بدون نیاز به انجام هیچ گونه جراحی ارائه می‌دهد. به ویژه وقتی آن را با یک پودر فیکس ترکیب کنید، واقعاً یک چهره بی‌نظیر خواهید داشت. با استفاده از این دو محصول در کنار هم، می‌توانید به خیره‌کننده‌ترین ظاهر دست پیدا کنید و حتی بدون نیاز به استفاده از کانتور، چهره‌ای کشیده‌تر و تراشیده‌تر داشته باشید.

کانسیلر و پودر فیکس اساساً با نور و سایه بازی می‌کنند تا ساختار صورت شما را به شیوه‌ای طبیعی تغییر دهند. اگر هنوز نمی‌دانید چگونه از کانسیلر برای بهبود چهره خود استفاده کنید در ادامه نکات کاربردی آموزش کانسیلر زدن برای لیفت صورت را برای شما آماده کرده‌ایم.

چگونه لیفت صورت با کانسیلر امکان‌پذیر است؟

اولین قدم برای لیفت صورت با کانسیلر این است که بهترین فرمول کانسیلر را برای خود پیدا کنید که تا حد زیادی با نوع پوست شما سازگار باشد. اشتباه رایجی که مردم هنگام تلاش برای اصلاح چهره خود با کانسیلر مرتکب می‌شوند این است که محصولی را انتخاب می‌کنند که برای آن‌ها بیش از حد مات است. این می‌تواند به ویژه برای افرادی که پوست خشک دارند مشکل‌ساز باشد زیرا فرمولاسیون مات یک کانسیلر می‌تواند روی لک‌ها و بافت خشک تأکید بیشتری کند و جلوه آن‌ها را بیشتر کند.

پس از انتخاب فرمولاسیون باید تناژ متناسب با رنگ پوست خود را پیدا کنید و بعد از این مرحله باید بدانید کانسیلر خود را کجا قرار دهید. در نهایت فقط نیاز دارید که کانسیلر را به سمت بالا به خوبی با پوست ترکیب کنید. این کار لیفت طبیعی و زیبای صورت را افزایش می‌دهد. وقتی کار لیفت صورت با کانسیلر را به اتمام رساندید، زمان استفاده از پودر فیکس خواهد بود. پودر فیکس را به مقدار کم به بخش‌های لیفت شده پوست خود بزنید و با کانسیلر ترکیب کنید تا به راحتی میکاپ شما ساعت‌ها ماندگاری و جلوه اولیه خود را حفظ کند.

انتخاب تناژ کانسیلر مناسب

کانسیلر لیفت صورت

وقتی صحبت از رنگ کانسیلر می‌شود، سه روش برای انتخاب وجود دارد.

۱. مطابقت واقعی با پوست

کانسیلری که به طور یکپارچه با ته رنگ پوست شما مطابقت دارد و می‌تواند برای پوشاندن هر چیزی، از جوش گرفته تا لک و ناهماهنگی رنگ پوست استفاده شود. برای اطمینان از ترکیبی یکدست، کانسیلر شما باید تناژ ته رنگ پوست شما را داشته باشد. به عنوان مثال، اگر پوستی با ته رنگ گرم دارید، به دنبال کانسیلری با ته رنگ گرم باشید.

۲. روشن‌کننده پوست

این به معنای انتخاب یک تناژ کانسیلر طبیعی و روشن‌کننده پوست است که تقریباً دو درجه از کرم پودر شما روشن‌تر است و معمولاً برای زیر چشم استفاده می‌شود. برای بسیاری از ما، این گزینه بسیار کاربردی است، زیرا می‌تواند در بسیاری از بخش‌های کوچک صورت به شیوه‌ای هدفمند استفاده شود.

۳. تناژ خیره‌کننده

این رنگ باید سه تا پنج درجه روشن‌تر از تناژ واقعی پوست شما باشد، بسته به سطح میکاپی که می‌خواهید به آن دست یابید، از این تناژ می‌توانید برای لیفت و فرم دادن به صورت خود کمک بگیرید.

کانسیلر فارماسی شماره 04

انتخاب محل قرار دادن کانسیلر

کانسیلر برای لیفت صورت

نحوه‌ی استفاده از کانسیلر برای لیفت چشم

دانستن محل استفاده از کانسیلر می‌تواند چهره شما را متحول کند و ظاهری زاویه دار و روشن‌تر ایجاد می‌کند. در لیفت چشم به کمک کانسیلر، انگار همین دیروز بود که میکاپ آرتیست‌های دنیای مجازی با کشیدن مثلث‌های کانسیلر بزرگ تا نیمه روی گونه‌هایشان، حلقه‌های تیره زیر چشم را پنهان می‌کردند. با اینکه این تکنیک مطمئناً می‌تواند چهره را درخشان‌تر جلوه دهد، اما کمکی به لیفت و کشید‌ه‌تر کردن آن نمی‌کند.

روش محبوب جدید این است که ابتدا کانسیلر خود را در زیر گوشه‌های داخلی چشم و دو طرف بینی قرار دهید. این به ایجاد توهم ظاهری کشیده‌تر و تمرکز روی مرکزی‌ترین قسمت‌های صورت کمک می‌کند. سپس کانسیلر زدن را از گوشه‌های بیرونی چشم‌ها شروع کنید و تا شکل طبیعی آن‌ها دنبال کنید. کانسیلر را  به سمت بالا و به سمت خط مو به حرکت دهید. این نحوه استفاده از کانسیلر به چشم‌ها حالتی برجسته‌تر و زیباتر می‌دهد.

نحوه‌ی استفاده از کانسیلر برای لیفت چانه

ایجاد یک چانه و خط فک مشخص و ظریف می‌تواند تفاوت بزرگی در دستیابی به ظاهری کلی ایجاد کند. ابتدا، زیر چانه را با کانسیلری که یک یا دو درجه تیره‌تر از پوستتان است، کمی سایه بزنید و مطمئن شوید که به خوبی ترکیب کنید. سپس خط فک را دنبال کنید تا ظاهر مشخص‌تری به فک بدهید. در آخر، برای تراش بیشتر، مقدار بسیار کمی از کانسیلر روشن‌تری که زیر چشم استفاده کردید به مرکز چانه اضافه و ترکیب کنید.

پد آرایشی اسفنجی بیوتی بلندر به همراه شوینده

کانسیلر برای لیفت استخوان گونه

علاوه بر برجسته کردن ناحیه زیر چشم و تراشیدن و برجسته کردن چانه، می‌توانید استخوان‌های گونه‌ را هم با کانسیلر برجسته کنید. به جای قرار دادن یک کانتور تیره در زیر استخوان گونه‌ (که یک تکنیک رایج است)، از یک کانسیلر روشن‌تر برای کشیدن خطی از گوشه بیرونی لب به سمت بالا و به سمت استخوان گونه استفاده کنید. سپس کافی است کانسیلر را به خوبی ترکیب کنید تا طبیعی‌تر شود.

پالت کانسیلر فلورمار مدل جامد - clone 1 of 480977

انتخاب پودر فیکس مناسب

پودر فیکس - پودر شل

اگر به دنبال یک پودر فیکس مناسب هستید، می‌توانید به دنبال تناژی باشید که ته رنگ مشابهی با کانسیلر شما داشته باشد.

نکته‌ی حرفه‌ای: هنگام انتخاب کانسیلر و پودر فیکس، خرید آن‌ها از یک برند به این معنی است که این دو فرمول هر دو برای کار هماهنگ با یکدیگر ساخته شده‌اند. بنابراین، می‌توانید بیشتر احساس اطمینان کنید که آن‌ها ترکیبی کامل از رنگ پوست را ارائه می‌دهند.

پودر تثبیت کننده آرایش رنسوم کد 01
۴ %

۱۱۰,۰۰۰

۱۰۵,۶۰۰ تومان

نکات پایانی

  • یک سایه روشن‌تر می‌تواند به عنوان یک هایلایتر بدون درخشش عمل کند. از آن در قسمت‌هایی که می‌خواهید بیشتر جلوه کنند مانند بالای استخوان گونه و پایین مرکز بینی استفاده کنید. این تکنیک یک پایه عالی برای استفاده از هایلایتر هم ایجاد می‌کند، زیرا با ایجاد کنتراست بیشتر درخشش هایلایتر شما را افزایش می‌دهد.
  • حتی قبل از اینکه شروع به استفاده از کانسیلر کنید،  پوست خود را با یک مرطوب‌کننده و آبرسان، آماده کنید و به دنبال آن پرایمر، کرم پودر یا مرطوب‌کننده‌ی رنگی خود را بزنید، سپس از کانسیلر استفاده کنید.
  • کانسیلر‌ها به صورت کرمی، استیکی و مایع عرضه می‌شوند. کانسیلر کرمی پوشش بیشتری به شما ارائه می‌دهد در حالی که کانسیلر مایع مطابقت بالاتری با ته رنگ پوست شما ایجاد می‌کند. پس حتما از انتخاب درست فرمولاسیون کانسیلر، مطمئن شوید.
  • ضربه‌های ملایم یا نوک انگشتی بهترین روش برای ماندگاری بیشتر کانسیلر هستند. همچنین اگر از یک برس یا یک اسفنج برای ترکیب کانسیلر خود استفاده می‌کنید، یک حرکت ملایم سایشی باعث می‌شود که کانسیلر به طور یکپارچه با پوست شما ترکیب شود.
کانسیلر این لی مدل B03

منبع: hudabeauty

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *