فهرست بستن

نسخه‌ی کامپیوتر فاینال فانتزی ۱۶ در مراحل نهایی بهینه‌سازی است؛ منتظر نسخه‌ی دمو باشید

[ad_1]

بازی فاینال فانتزی ۱۶ در ژوئن گذشته به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ عرضه شد. با این حال، اسکوئر انیکس (Square Enix) از قبل نیز فاش کرده بود که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی اکشن در حال توسعه است. هرچند ناکوئی یوشیدا (Naoki Yoshida) گفته بود که بازیکنان نباید به این زودی‌ها منتظر این پورت باشند.

حال با انتشار اولین بسته‌ی الحاقی فاینال فانتزی ۱۶ با نام Echoes of the Fallen و دومین بسته‌ی الحاقی آن یعنی The Rising Tide که قرار است در بهار آینده منتشر شود، یوشیدا بار دیگر در مورد نسخه‌ی رایانه‌های شخصی صحبت کرده‌ است. در حالی که یوشیدا زمان عرضه‌ی نسخه‌ی ذکر شده را به اشتراک نگذاشت، ولی بیان کرد که این نسخه در آخرین مراحل بهینه‌سازی است. او می‌گوید:

از لحاظ روند توسعه، ما در حال تلاش برای کشف مراحل نهایی بهینه‌سازی هستیم. اینکه چه زمانی بتوانیم نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را منتشر کنیم، ممکن است به سیستم مورد نیاز و این موارد بستگی داشته باشد. بنابراین ما در تلاش هستیم تا آن را بفهمیم و طبیعتا سیستم مورد نیاز برای احرای بازی تا حدودی بالا است.

فاینال فانتزی 16

او همچنین بیان کرد روی رایانه‌های شخصی، تیم سازنده تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین مشخصات و الزامات مورد نیاز را زودتر اعلام کند تا بازیکنان بفهمند که آیا بازی روی رایانه‌های شخصی آن‌ها اجرا می‌شود یا خیر. او افزود:

برای انجام این کار، ما به دنبال انتشار دمو برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز هستیم. ما نمی‌توانیم در مورد جزئیات بیشتر درباره‌ی زمان انتشار آن صحبت کنیم و فکر می‌کنم به زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. با این حال چیزی که از آن مطمئنیم این است که این دمو در آینده‌ی خیلی دور و یک سال یا دو سال آینده عرضه نخواهد شد و زودتر در دسترس قرار خواهد گرفت. بنابراین با ما همراه باشید.

گفتنی است که فاینال فانتزی ۱۶ که در ژوئن ۲۰۲۳ منتشر شد، توانست از نظر منتقدان امتیازات خوبی را کسب کند و از طرفی از نظر فروش نیز عملکرد مناسبی داشت. موفقیت این بازی باعث شد تا بازیکنان سایر پلتفرم‌ها نیز خواهان تجربه‌ی آن باشند و حال به نظر می‌رسد که به‌زودی، دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند خود را غرق در دنیای آیکان‌ها و کریستال‌ها کنند.

منبع: Game Informer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *