فهرست بستن

بلیزارد بازی‌های خود را دوباره در چین در دسترس قرار می‌دهد • دیجی‌کالا مگ

[ad_1]

بازی‌‎های شرکت بلیزارد (Blizzard) پس از خروج اجباری از کشور چین در سال ۲۰۲۳، به لطف توافق جدید مایکروسافت (Mircosoft) و نت‌ایز (NetEase)، رسما به این کشور باز می‌گردند.

گفتنی است که در ژانویه‌ی ۲۰۲۳ بود که شرکت بلیزارد به دلیل عدم توافق با کمپانی چینی نت‌ایز بر سر مباحث مربوط به مجوز، عرضه‌ی بازی‌های ورلد آو وارکرفت، هارت‌استون، اورواچ ۲، استارکرفت، دیابلو ۳ و وارکرفت ۳ را در کشور چین متوقف کرد. حال معامله‌ی جدید، توافقی را که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ بین بلیزارد و نت‌ایز منعقد شده بود را مجددا آغاز می‌کند و اجازه می‌دهد که بلیزارد بازی‌های خود را در داخل چین منتشر کند.  علاوه بر بازی‌های بلیزارد، مایکروسافت و نت‌ایز تلاش خواهند کرد تا بازی‌های جدید نت‌ایز را به کنسول‌های ایکس‌باکس و دیگر پلتفرم‌ها بیاورند. جالب است بدانید که از سال ۲۰۲۴، نت‌ایز دومین شرکت بزرگ بازی‌های ویدیویی در چین پس از تنسنت است.

یوهانا فاریس (Johanna Faries)، رئیس بلیزارد، در بیانیه‌ای مطبوعاتی در این باره گفته است:

ما در بلیزارد از برقراری مجدد شراکت خود با نت‌ایز، با قدردانی عمیق از همکاری بین تیم‌هایمان، برای ارائه‌ی تجربیات افسانه‌ای به بازیکنان در چین، هیجان‌زده هستیم. ما از شور و اشتیاق جامعه‌ی بازیکنان چینی به بازی‌های بلیزارد در طول این سال‌ها بسیار سپاسگزاریم و بر بازگرداندن دنیای خود برای بازیکنان تمرکز کرده‌ایم.

بلیزارد

ویلیام دینگ (William Ding)، مدیرعامل نت‌ایز، در این باره افزود:

در کنار جشن گرفتن همکاری‌هایمان، ما خوشحالیم که فصلی جدید از همکاری را آغاز می‌کنیم که مبتنی بر اعتماد و احترام متقابل است تا به کاربران خود در این جامعه‌ی منحصر به‌ فردی که با هم ساخته‌ایم خدمت کنیم. تعهد ما به ارائه‌ی تجربیات هیجان‌انگیز و خلاقانه‌تر، تزلزل ناپذیر است و بسیار هیجان‌زده هستیم که شاهد روندی مثبت برای تشویق و توانمندسازی همکاری‌ها برای آوردن لذت تجربه‌ی بازی به یک جامعه‌ی گسترده خواهیم بود.

در نهایت گفتنی است که تاریخ بازگشت بازی‌های کمپانی بلیزارد به کشور چین در آینده‌ای نه چندان دور توسط این شرکت‌ اعلام خواهد شد.

منبع: Insider Gaming

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *